Get Adobe Flash player

SZYBKI KONTAKT

ul. Wielicka 25/211
30-552 Kraków

e-mail: biuro@looz.org.pl

tel/fax (12) 423 60 93
mob. 501 112 034, 502 465 101wyślij zapytanie >>>

Aktualności

 

Witamy na nowej stronie AAR LOOZ. Wprawdzie jest jeszcze w fazie testów i niektóre sekcje są jeszcze w przygotowaniu, ale nowe udogodnienia już działają. Wprowadziliśmy aktywny formularz kontaktowy, możliwość wysłania CV przez jedno kliknięcie, możliwość pobrania naszego kwestionariusza osobowego, co szczególnie polecamy dla hostess, które chciałyby podjąć z nami współpracę. Zamiast tworzenia i wysyłania nam swojego CV, wystarczy pobrać, uzupełnić i odesłać nam kwestionariusz osobowy, w którym znajdują się wszystkie niezbędne dla nas informacje.

 

 

 

 

 

 

 

Praca

 

Cały czas prowadzimy nabór hostess i promotorów do aktualnie prowadzonych projektów.

 

AGENCJA ARTYSTYCZNO-REKLAMOWA LOOZ

NAJKRÓTSZA DROGA DO SUKCESU

Pojawił się pomysł, były chęci, nastąpiła realizacja zadań. Postawiono przed sobą cel, stworzyć działalność o ogólnopolskim zasięgu, która pokaże, jak działa profesjonalna agencja typu full service. Czy się udało? Mamy nadzieję!

W 2005 roku, postanowiliśmy połączyć dwie Agencje, które już z powodzeniem działały na polskim rynku – agencję promocji i agencję artystyczną i w ten sposób pojawiliśmy się MY- Agencja Artystyczno-Reklamowa LOOZ. Od początku postawiliśmy na wysoką jakość, pełne zadowolenie Klienta i całkowite oddanie się swojej działalności. Opłaciło się! Dziś, po wielu latach ciężkiej pracy, zbieramy owocne plony i zasłużone żniwo. Pracowaliśmy latami na naszą pozycję, renomę i poważanie.
W chwili obecnej jesteśmy jedną z prężniej rozwijających się agencji na rynku, która posiada szeroki wachlarz ofertowy, grono przyjaciół i wciąż pełne pomysłów pole do działania.

Jesteśmy kreatywni, nie zamykamy się w stereotypowych rozwiązaniach, działamy spontanicznie, a zarazem profesjonalnie i skutecznie. Sztab wykwalifikowanych, pełnych wiedzy i doświadczenia, ludzi doskonale wie, jak pracować, by spełniać oczekiwania naszych Klientów z którymi zawsze silnie się identyfikujemy. Cenimy sobie rzetelność, lojalność i terminowość a ofertę zawsze dopasujemy do możliwości i wymagań Klienta, nastawiając się na długofalową współpracę.

 Realizując nasze działania, staramy się zawsze spełniać najwyższe standardy Obsługi!

 Jeśli więc i TY, chciałbyś zorganizować niezapomnianą imprezę, zwiększyć sprzedaż swoich produktów, potrzebujesz niezawodnych hostess - ZGŁOŚ SIĘ DO NAS! Na pewno CI pomożemy! Razem na LOOZie, zrobimy dużo i jeszcze więcej. Razem wykreujemy TWÓJ SUKCES.